Botë  Evropë Shqipëri Burrel
calculated at: 6.5.2015 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Burrel
 E enjte, 7.5.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
19 °C
19 °C
JugPerëndim, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
80 %
03:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
19 °C
19 °C
JugPerëndim, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
80 %
06:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
22 °C
22 °C
JugPerëndim, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
71 %
1.9
09:00
Me diell
Me diell
26 °C
26 °C
JugPerëndim, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
53 %
7.6
12:00
Me diell
Me diell
28 °C
28 °C
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 2.9m/s
2.9
m/s
50 %
7.8
15:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
26 °C
26 °C
0.1
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
56 %
1.7
18:00
Me diell
Me diell
22 °C
22 °C
0.19
mm
VeriLindje, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
76 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
19 °C
19 °C
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 3m/s
3
m/s
81 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
17 °C
14 °C
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4.6m/s
4.6
m/s
78 %

Sekrete Bukurie RSS

Ajo gjithmonë i befason fansat me dukjen e saj në qilimin e kuq. Kështu, Jennifer Lopez nuk gaboi as kësaj radhe kur u vesh për Met Gala 2015 në New York. Bukuroshja e bronztë kishte veshur një fustan ngjyrë diamanti të kuq me një vrimë të madhe në njërën kofshë. 45 vjeçarja e cila është […]
Vetëm Beyonce ka aftësi që ta “vjedhë”, qendrën e vëmendjes me dukjen e saj. Kështu, me stilin e saj ajo mahniti të pranishmit në mbrëmjen më të madhe të modës Met Gala. 33 Vjeçarja ishte veshur sikur sirenë. Fustani i saj i tejdukshëm bënte që t`i viheshin në pah pjesën intime të trupit si të […]
Edhe këtë vit pritet të jenë trendi ky model i viteve të 50-ta. Pantollona të ngjitura më dizajne të mrekullueshme dhe të qepura me mjaft delikates. Këto janë disa nga trendet për pranverë/verë 2015 që mund t’i gjeni në të gjitha dyqanet e njohura botërore.  
Kjo maskë do t’ju ndihmojë që të reduktoni yndyrën e tepërt nga fytyra dhe asgjësoni aknet. Luleshtrydhet përmbajnë oksid salicili i cili është i mirë për reduktimin e puçrrave në fytyrë ndërsa lëngu i limonit ndihmon për të shtrënguar poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur. Kosi dhe mjalti kanë antibiotik. 1/4 e filxhanit […]
Custom Search