Botë  Evropë Shqipëri Durres
calculated at: 26.11.2015 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Durres
 E premte, 27.11.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
11 °C
6 °C
2.66
mm
Lindje, Më se e lehtë 4.2m/s
4.2
m/s
94 %
03:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
10 °C
5 °C
1.78
mm
Lindje, Më se e lehtë 4.2m/s
4.2
m/s
95 %
06:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
10 °C
6 °C
1
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4m/s
4
m/s
95 %
09:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
12 °C
7 °C
0.59
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4.1m/s
4.1
m/s
90 %
0.1
12:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
12 °C
8 °C
0.67
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 3.8m/s
3.8
m/s
90 %
0.1
15:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
11 °C
8 °C
0.54
mm
Lindje, Më se e lehtë 3.2m/s
3.2
m/s
95 %
18:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
11 °C
11 °C
0.33
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 2.5m/s
2.5
m/s
94 %
21:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
11 °C
11 °C
0.24
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
95 %
00:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
11 °C
11 °C
0.33
mm
Lindje-JugLindje, Erë e qetë 1.4m/s
1.4
m/s
95 %

Sekrete Bukurie RSS

Nuk keni menduar që do të vishte vetëm një fustan, apo jo!?Kur u kuptu që Jennifer Lopez do ishte prezentuesaj e American Music Awards, e kemi ditur që do paraqitet me veshje epike. Ajo u paraqit me 10 veshje të ndryshme. Në fakt ishin 11, duke përfshirë edhe mantelin e saj në prapaskenë, në të […]
Edhe pse menopauza është njëra nga fazat më të vështira të jetës nëpër të cilën femrat kalojnë fizikisht dhe psikikisht, kur kjo rrëmujë hormonale më në fund kalon gjithçka bëhet më e lehtë. Femrat, të cilat e tejkalojnë menopauzën, kanë rrezik më të vogël për vdekje nga sulmi në zemër (infarktit) sesa meshkujt e të […]
Djersitja gjatë natës është nëse normale nëse jeni i rrethuar në një ambient të ngrohtë apo nëse jeni të veshur shumë trashë. Sidoqoftë, nëse shtrati juaj nuk është i nxehtë dhe ju sërish zgjoheni me rrobat të bëra qull nga djersitja, kjo mund të lidhet me kushte mjekësore. Nëse jeni kurioz të dini se pse […]
Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë, mund të dëgjohen këshilla për metodat e ndryshme të detoksikimit të trupit. Shumë shpesh disa nga këto metoda mund të jenë rigoroze, kështu që mjekët këshillojnë që para se të filloni aplikimin e tyre, së pari të konsultoheni me ta. Ekzistojnë mënyra natyrale për heqjen e toksinave dhe […]
Custom Search