Botë  Evropë Serbia Ferizaj
calculated at: 23.5.2015 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Ferizaj
 E mërkurë, 27.5.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
15 °C
15 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
66 %
03:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
13 °C
13 °C
0.04
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 2.7m/s
2.7
m/s
79 %
06:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
17 °C
13 °C
0.06
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4m/s
4
m/s
70 %
1.8
09:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
15 °C
0.94
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 3.9m/s
3.9
m/s
69 %
3.2
12:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
18 °C
15 °C
1.36
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 4.3m/s
4.3
m/s
69 %
1.5
15:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
17 °C
14 °C
2
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 3.5m/s
3.5
m/s
80 %
0.3
18:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
15 °C
15 °C
2.35
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
91 %
21:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
13 °C
13 °C
0.04
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 2.5m/s
2.5
m/s
91 %
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
12 °C
12 °C
0.19
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 1.9m/s
1.9
m/s
93 %

Sekrete Bukurie RSS

Grimi në vetvete nuk është domosdoshmërisht i keq, në qoftë se zgjidhet dhe e përdoret në mënyrë të duhur. Megjithatë, nëse bëni ndonjë nga këto gabime, mund të përfundoni me probleme aspak të këndshme në fytyrë. Dermatologët kanë zbuluar se produktet kozmetike mund të jenë një burim i telasheve. – Pudra: Pudra nuk shkakton shumë […]
Keni dëgjuar ndoshta për zvarritjen e kohës së gjumit, po çfarë me atë të kohës në tualet?E dini, kur keni nevojë që të urinoni por nuk e bëni derisa këmbët tuaja të kryqëzohen dhe mezi e mbani atë. Nëse kjo ju ndodhë për shkak se gjendeni në një takim të rëndësishëm, duke bërë ndonjë punë […]
Reduktimi i peshës trupore, aktivitetet fizike, ushqimi i shëndetshëm dhe konsumimi i pijeve shëruese si algat e detit qepa e bardhë, artiçoket, ananasi, janë masat të cilat duhet t’i merrni për ta rregulluar nivelin e kolesterolit dhe triglicerideve në gjak. Kolesteroli Organizmi e prodhon vetvetiu, por e sjell edhe përmes ushqimeve me prejardhje të kafshëve. […]
Për të gjitha nuset e ardhshme të cilat ende nuk e kanë zgjedhur fustanin, revista “Harper’s Bazaar” rendit disa këshilla që duhet të keni parasysh. Merrni me vete telefoni Kur të shkoni për të provuar fustanet, merrni me vete telefonin, në mënyrë që të fotogafoni apo regjistroni çdo fustan që provoni, në çdo pozion të […]
Custom Search