Botë  Evropë Serbia Gjakovë
calculated at: 28.7.2014 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Gjakovë
 E enjte, 31.7.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
24 °C
24 °C
JugPerëndim, Më se e lehtë 2.7m/s
2.7
m/s
65 %
03:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
21 °C
21 °C
0.55
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 2.9m/s
2.9
m/s
86 %
06:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
23 °C
23 °C
1.39
mm
JugPerëndim, Më se e lehtë 2.6m/s
2.6
m/s
79 %
0.7
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
24 °C
24 °C
0.61
mm
JugPerëndim, Më se e lehtë 3m/s
3
m/s
63 %
4.8
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
25 °C
24 °C
1.18
mm
JugPerëndim, Më se e lehtë 3.3m/s
3.3
m/s
60 %
2.8
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
25 °C
24 °C
0.76
mm
JugPerëndim, Më se e lehtë 3.3m/s
3.3
m/s
58 %
1.3
18:00
Me diell
Me diell
21 °C
21 °C
JugPerëndim, Më se e lehtë 1.6m/s
1.6
m/s
73 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
19 °C
19 °C
JugPerëndim, Më se e lehtë 1.5m/s
1.5
m/s
82 %
00:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
17 °C
17 °C
JugPerëndim, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
88 %

Sekrete Bukurie RSS

Modelet e flokëve që janë më në modë për këtë sezon, janë flokët me onde të mëdha dhe me shumë volum. Moda rikthehet tani femrat preferojnë modelet e gufuara dhe flokët e këndshëm dhe të fryrë në majë të kokës. Ngjyrat për këtë sezon variojnë nga ngjyra e mjaltit tek çokollatë e ëmbël. Më poshtë […]
Pantallonat e shkurtër me lule janë një trend në rritje këtë verë.  Mirë që janë material shumë i këndshëm por janë edhe mjaft të bukura dhe me shumë opsione për tu kombinuar. Përpos ngjyrave të bukura ata janë edhe të përshtatshëm për ditët e ngrohta të verës. Shikoni galerinë me pantallona të shkurtër me lule […]
Eliksiri i bukurisë është një produkt shumë natyral dhe efikas për shëndetin dhe për lëkurën tuaj. Mjalti!  Mjalti si antioksidant dhe mjet kundër akneve. - Mjalti është i pasur me antioksidante dhe në mënyrë të suksesshme ripërtërin dëmtimet në lëkurë të krijuara nga rrezet e diellit. Përveç kësaj ka efekt antibakterial, absorbon papastërtitë nga poret […]
Zakonisht çarjet lëkurës vijnë nga ndryshimet në peshë dhe kështu që lëkura e humbet elasticitetin e vet dhe çahet. Duhet të aplikoni shumë kremëra me aloe verta dhe qumësht blete. të cilat ushqejnë lëkurën dhe trajtojnë problemet të celulitit. Celuliti është një lloj indi dhjamor i cili mbahet në pozicion nga një rrjet fibrash që […]
Custom Search
City list in selected region