Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 2.9.2014 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E martë, 2.9.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
21 °C
17 °C
Veri-VeriLindje, Më se e mesme 6.5m/s
6.5
m/s
78 %
03:00
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe  rrufe
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe rrufe
20 °C
20 °C
4.92
mm
JugLindje, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
96 %
06:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
20 °C
20 °C
8.65
mm
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 2.7m/s
2.7
m/s
93 %
0.2
09:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
21 °C
21 °C
2.95
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 1.7m/s
1.7
m/s
74 %
1.7
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
22 °C
22 °C
2.48
mm
Lindje, Më se e lehtë 1.5m/s
1.5
m/s
72 %
1.0
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
22 °C
22 °C
2.41
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
75 %
0.3
18:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
20 °C
20 °C
2.19
mm
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
90 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
19 °C
19 °C
Veri, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
93 %
00:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
18 °C
18 °C
Veri-VeriLindje, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
94 %

Sekrete Bukurie RSS

Për të gjitha femrat që kanë trup të mbushur, shpesh herë është një problem më vete veshja. Të gjitha ne kemi dëshirë të dukemi sa më elegante, kur realisht kemi disa kilogramë më tepër. Edhe pse mund të duket mjaft e vështirë mund të arrihet një pamje perfekte. Ju mund të pyesni po si mund […]
Ne e dijmë mirë që ende nuk ka mbaruar vera por duke qënë se po afrohet vjeshta, çdo gjë duke nisur nga veshjet, nga ngjyra e flokëve e make up-it ndryshohen. Shumë femra e dijnë se me ardhjen e vjeshtës duhet të tregojnë më tepër kujdes për lëkurën dhe make up- in. Sot do t’ju […]
Ju ndodh shpesh herë të preferoni një këngëtare apo një aktore? Sot do të zgjedhim një këngëtare mjaft të veçantë me një stil mjaft unik. Do të krijojmë një luk ndryshe nga herët e tjera. Nëse dëshironi të keni pamjen e Lana Del Rey sot do t’ju mësojmë se si të aplikoni make up si […]
Tashmë vera po ikën dhe ditët e zëna të shkollës po rikthehen. Sot do t’iu japim disa ide se si të dukeni të mrekullueshme me make up të lehtë dhe aspak të ngarkuar. Sigurohuni mirë që të mos dukeni shumë të rënduara dhe të dukeni sa më shumë origjinale. Për t’iu zgjatur sa më tepër […]
Custom Search
City list in selected region