Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 18.4.2015 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E shtunë, 18.4.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
16 °C
11 °C
Jug, Më se e mesme 6.4m/s
6.4
m/s
67 %
03:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
12 °C
12 °C
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
88 %
06:00
Me diell
Me diell
15 °C
15 °C
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
82 %
1.4
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
19 °C
16 °C
0.04
mm
Jug-JugPerëndim, Më se e lehtë 4.1m/s
4.1
m/s
67 %
4.8
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
19 °C
16 °C
0.6
mm
JugPerëndim, Më se e lehtë 4.5m/s
4.5
m/s
69 %
3.0
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
19 °C
17 °C
0.67
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 3.2m/s
3.2
m/s
73 %
0.8
18:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
16 °C
16 °C
0.4
mm
Perëndim-JugPerëndim, Erë e qetë 0.8m/s
0.8
m/s
91 %
21:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
14 °C
14 °C
0.34
mm
JugLindje, Erë e qetë 0.5m/s
0.5
m/s
93 %
00:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
12 °C
12 °C
0.21
mm
95 %

Sekrete Bukurie RSS

Një e treta e femrave mbi moshën 18 vjeç, dhe shumica e meshkujve, veçanërisht mbi të 40-at, përdorin rregullisht ngjyrën e flokëve dhe është pjesë përbërëse e shumë femrave që nga u shfaq, për më shumë se 30 vite. Por, fakti është se nuk dime mjaft rreth produktit i cili përmban një numër të kimikateve […]
Ndoshta mendoni se dini çdo gjë mbi mirëmbajtjen e zonës intime të femrës në formë të mirë dhe të shëndetshme, mirëpo ka mundësi që të gaboni. Kushtoni kujdes këtyre 11 gjërave të cilat mbase do t’ju bindin që të kuptoni se ku gaboni dhe përse gjithë këtë duhet ta bëni në mënyrë që të keni […]
Lëngjet, aromat, madje dhe zhurmat e bëjnë seksin diçka të neveritshme, por pse shumica e njerëzve kënaqen prej tij? Dilema midis nevojës për t’u riprodhuar dhe dëshirës për të shmangur gjithë këtë “neveri” përbën një sfidë interesante të evolucionit dhe ka rezultuar në një marrëdhënie komplekse midis eksitimit dhe neverisë. Neveria është konsideruar një emocion […]
Për të eliminuar puçrrat, mjafton të aplikoni akull në zonat e prekura.Gati çdokush, në një fazë të caktuar të jetës pavarësisht moshës apo llojit të lëkurës, preket nga aknet. Më fatkeqët përballen me pushtime të vërteta, ndërsa të tjerë vetëm me ndonjë puçërr aty-këtu. Ndërkohë që kozmetika dhe farmaceutika na ka ardhur në ndihmë me […]
Custom Search