Botë  Evropë Shqipëri Korce
calculated at: 5.5.2015 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Korce
 E enjte, 7.5.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
16 °C
16 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 2.5m/s
2.5
m/s
52 %
03:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
16 °C
16 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 2.4m/s
2.4
m/s
50 %
06:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
23 °C
23 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 2.8m/s
2.8
m/s
42 %
2.0
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
28 °C
28 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 3.3m/s
3.3
m/s
32 %
7.5
12:00
Me diell
Me diell
30 °C
29 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 5.2m/s
5.2
m/s
31 %
8.1
15:00
Me diell
Me diell
27 °C
26 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 5m/s
5
m/s
37 %
2.1
18:00
Me diell
Me diell
20 °C
20 °C
Veri-VeriPerëndim, Më se e lehtë 3m/s
3
m/s
60 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
17 °C
17 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 2.8m/s
2.8
m/s
70 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
13 °C
13 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
83 %

Sekrete Bukurie RSS

Ajo gjithmonë i befason fansat me dukjen e saj në qilimin e kuq. Kështu, Jennifer Lopez nuk gaboi as kësaj radhe kur u vesh për Met Gala 2015 në New York. Bukuroshja e bronztë kishte veshur një fustan ngjyrë diamanti të kuq me një vrimë të madhe në njërën kofshë. 45 vjeçarja e cila është […]
Vetëm Beyonce ka aftësi që ta “vjedhë”, qendrën e vëmendjes me dukjen e saj. Kështu, me stilin e saj ajo mahniti të pranishmit në mbrëmjen më të madhe të modës Met Gala. 33 Vjeçarja ishte veshur sikur sirenë. Fustani i saj i tejdukshëm bënte që t`i viheshin në pah pjesën intime të trupit si të […]
Edhe këtë vit pritet të jenë trendi ky model i viteve të 50-ta. Pantollona të ngjitura më dizajne të mrekullueshme dhe të qepura me mjaft delikates. Këto janë disa nga trendet për pranverë/verë 2015 që mund t’i gjeni në të gjitha dyqanet e njohura botërore.  
Kjo maskë do t’ju ndihmojë që të reduktoni yndyrën e tepërt nga fytyra dhe asgjësoni aknet. Luleshtrydhet përmbajnë oksid salicili i cili është i mirë për reduktimin e puçrrave në fytyrë ndërsa lëngu i limonit ndihmon për të shtrënguar poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur. Kosi dhe mjalti kanë antibiotik. 1/4 e filxhanit […]
Custom Search