Botë  Evropë Shqipëri Kukes
calculated at: 4.5.2016 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Kukes
 E enjte, 5.5.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
10 °C
4 °C
0.57
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 5m/s
5
m/s
93 %
03:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
10 °C
4 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 5m/s
5
m/s
93 %
06:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
12 °C
6 °C
0.04
mm
VeriLindje, Më se e mesme 5.4m/s
5.4
m/s
84 %
1.6
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
16 °C
11 °C
0.06
mm
VeriLindje, Më se e mesme 5.6m/s
5.6
m/s
63 %
5.6
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
17 °C
12 °C
0.7
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 5.2m/s
5.2
m/s
66 %
3.0
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
16 °C
11 °C
1.23
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 5m/s
5
m/s
74 %
0.7
18:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
13 °C
9 °C
1.17
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 4.1m/s
4.1
m/s
87 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
11 °C
7 °C
0.3
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 4.1m/s
4.1
m/s
89 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
9 °C
5 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 3.6m/s
3.6
m/s
93 %

Sekrete Bukurie RSS

Tashmë për shumicën e njerëzve kafja në mëngjes është shndërruar në rutinë. Kjo ka ndikuar që studiuesit të merren me studimin e ndikimit të saj në organizmin tonë. Sipas studimeve, ndonëse kafja ka disa përparësi, prapë nuk duhet të lihen anash efektet negative që shkakton ajo. Sido që të jetë, shumica e njerëzve nuk mund […]
Dëshironi të festoni përvjetorin e martesës por nuk keni ide s si? Ja disa ide të mira: Një set post-martesor Vishni fustanin e nusërisë, shkoni në të njëjtin vend, merrni fotografin dhe kameramanin me vete dhe argëtohuni. Ju sugjerojmë të bëni një set fotosh ose një video parodi duke përcjellë mesazhin “para” dhe “pas” martesës. […]
Maskat për flokë janë të shkëlqyeshme për përmirësim të gjendjes së përgjithshme të flokut, por dinë të jenë shumë të shtrenjta. Me siguri, të gjitha nuk përshtaten për flokët tuaj dhe për problemin që duhet trajnuar. Pse nuk provoni të bëni maskë, në shtëpinë tuaj me prodhime natyrale? Ja disa maska më të shfrytëzueshme për […]
Blerja e këpucëve është më e veshtia sa i përket pazarit të garderobës. Këpucët e njohura si “Mary Jane” të cilat mbërthehen me një rrip në kurrizin e këmbës, nuk janë të përshtatshme për kaviljet e mbushura dhe e bëjnë këmbën të duket më e shkurtër. Këmba duket e gjatë, kur këpucët me taka kombinohen […]
Custom Search