Botë  Evropë Shqipëri Lezhe
calculated at: 10.2.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Lezhe
 E hënë, 15.2.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
14 °C
7 °C
7.06
mm
Jug, Më se e mesme 7.3m/s
7.3
m/s
93 %
03:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
14 °C
6 °C
5.54
mm
Jug-JugPerëndim, Më se e freskët 8.1m/s
8.1
m/s
92 %
06:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
14 °C
7 °C
5.09
mm
Jug-JugPerëndim, Më se e mesme 6.7m/s
6.7
m/s
92 %
09:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
14 °C
10 °C
4.29
mm
Jug, Më se e lehtë 4.8m/s
4.8
m/s
91 %
0.1
12:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
15 °C
15 °C
3.36
mm
JugLindje, Më se e lehtë 2.6m/s
2.6
m/s
92 %
0.2
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
15 °C
11 °C
1.57
mm
JugLindje, Më se e lehtë 3.8m/s
3.8
m/s
92 %
0.2
18:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
15 °C
11 °C
1.63
mm
JugLindje, Më se e lehtë 3.8m/s
3.8
m/s
90 %
21:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
15 °C
11 °C
0.61
mm
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 4.7m/s
4.7
m/s
86 %
00:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
15 °C
12 °C
3.68
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 3.2m/s
3.2
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Krema nuk e di se lëkura është e vetëdijshme për natën dhe ditën, andaj edhe kryen funskione të ndryshme në këto periudha. Përderisa në një anë gjatë natës organizmi jonë pushon dhe i minimizon funskionet e tij (pulsi, tensioni i gjakut, temperatura trupore, frymëmarrja), në anën tjetër lëkura jonë gjatë natës e përshpejton punën ndërsa […]
Format trupore janë një problem shumë shqetësues për femrat e sidomos pjesa e barkut. As dietat nuk funksionojnë për të arritur një bark të rrafshët por ushtrimet po. Mjafton vetëm dy javë punë e vullnet dhe ju do arrini atë që keni kohë që e ëndërroni. Në videon e mëposhtme ju mund të shihni se […]
Duke e ditur rëndësinë e ujit, shumë njerëz e lënë një gotë ujë afër shtratit të tyre para se të flenë, për ta pirë atë në rast se kanë nevojë gjatë natës. Dhe për krejt ju që e keni bërë këtë ose e bëni rregullisht, e dini se shija e ujit që qëndron për një […]
Nëse gjatë menstruacioneve nuk jeni ndeshur me këtë fenomen, ju jeni një femër me fat. Nëse nuk e dini se çfarë është mpiksja e gjakut, ne do ua shpjegojmë. Mpiksja e menstruacioneve nënkupton trashjen e gjakut, me pika të ndezura apo të errëta të kuqe në “copëzat” e gjakut. Edhepse duket e tmerrshme, mpiksja e […]
Custom Search