Botë  Evropë Serbia Pejë
calculated at: 5.12.2016 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Pejë
 E premte, 9.12.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
-2 °C
-2 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
94 %
03:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
-2 °C
-2 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
92 %
06:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
-2 °C
-2 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
90 %
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
3 °C
3 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
73 %
1.1
12:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
6 °C
6 °C
75 %
1.1
15:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
4 °C
4 °C
Veri, Erë e qetë 0.5m/s
0.5
m/s
92 %
18:00
Me diell
Me diell
2 °C
2 °C
Perëndim, Erë e qetë 0.8m/s
0.8
m/s
92 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
1 °C
1 °C
Veri, Erë e qetë 1m/s
1
m/s
91 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
0 °C
0 °C
Veri-VeriLindje, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Jo vetëm që do të keni një jetë më të kënaqshme seksuale, por në të njëjtën kohë do të gëzoni një shëndet më të mirë në përgjithësi dhe do të jeni në një formë më të admirueshme fizike. Peshk për dhimbjet menstruale Dhimbjet menstruale mund të bëjnë që të ndiheni pa fuqi. Përfshirja e peshkut […]

The post Katër ushqime përfekte për shëndetin seksual femëror appeared first on Sekrete Bukurie.

Nuk është për t`u habitur që nënat nuk dijnë se si të sillen ndaj djemve. Megjithatë, ato kanë qenë vajza dhe kanë lozur me lodra të tjera, kanë patur interesime dhe idea të tjera. Ndihmën e vërtetë e kemi gjetur në një tekst interesant, të një babai i cili është munduar ti shkruaj disa këshilla […]

The post Këshilla për nëna të djemve – nga këndi i etërve appeared first on Sekrete Bukurie.

Në bazë të faktorit “pH” caktohen thartira dhe alkalniliteti. Hapësirë e thartë cilësohet ajo që ka vlerën e pH-së nën 7. PH-ja nën 7 është mjedis alkalin. PH-ja ka ndikim të madh në trupin dhe shëndetin e njeriut. Për këtë arsye, duhet pasur kujdes në ekuilibrin. Për fat të keq, kohërat sjellin ushqim të dëmshëm, […]

The post Uji alkalin, për imunitet të fortë appeared first on Sekrete Bukurie.

Fytyrat e bukura, që për çdo ditë i shikojmë nëpër medie, gjithmonë mundohen të duken bukur, shpeshherë provojnë dieta të ndryshme. Për momentin hit në Hollivud është dieta “M” – me kërpudha. Kjo dietë zgjat 14 ditë, premton heqjen e dhjamit nga stomaku, prapanica, ijët dhe nga duart, por jo edhe nga gjoksi. Shujtën me […]

The post Dieta me kërpudha dhe spinaq appeared first on Sekrete Bukurie.

Custom Search