Botë  Evropë Shqipëri Peshkopi
calculated at: 25.10.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Peshkopi
 E martë, 25.10.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
16 °C
16 °C
66 %
03:00
I kthjellët
I kthjellët
10 °C
10 °C
Perëndim, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
91 %
06:00
Me diell
Me diell
11 °C
11 °C
VeriPerëndim, Erë e qetë 0.8m/s
0.8
m/s
91 %
0.2
09:00
Me diell
Me diell
18 °C
18 °C
Veri-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
77 %
3.2
12:00
Me diell
Me diell
21 °C
21 °C
VeriPerëndim, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
68 %
2.9
15:00
Me diell
Me diell
20 °C
20 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
89 %
18:00
Me diell
Me diell
15 °C
15 °C
VeriPerëndim, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
91 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
13 °C
13 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Erë e qetë 1m/s
1
m/s
92 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
12 °C
12 °C
Perëndim, Erë e qetë 1.3m/s
1.3
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Këtë vjeshtë provoni diçka më ndryshe dhe më të guximshme! Fjala është për tonet e përziera: të purpurtë, të portokalltë, të trëndafiltë dhe vjollcë me ngjyrë çokollate – nuancë e re e flokëve e cila ka pushtuar industrinë e bukurisë… Mbase ju duket sikur nga salloni i floktarit do të dilni e larme, mirëpo në […]

The post Kjo është hit ngjyra e flokëve për vjeshtë me të cilën do të dashuroheni appeared first on Sekrete Bukurie.

Simptomat e hershme të kancerit të vezoreve janë të paqarta dhe mund të përfshijnë nevojën për të urinuar shumë dhe parehatinë në bark. Ndonëse shfaqet më së shumti në moshat e shtyra, kanceri i vezoreve është një kërcënim për të gjitha grupmoshat e femrave, pasi identifikimi i simptomave dhe diagnostikimi është mjaft i vështirë. Është […]

The post Dy simptomat e kancerit të vezoreve që nuk duhet t’i injoroni kurrsesi appeared first on Sekrete Bukurie.

Mbase jeni ndër ato vajza të cilat gjithmonë zgjedhin të njëjtin manikyr, sepse nuk dëshirojnë ndryshime dhe ngjyra theksueshme? Kemi zgjidhje edhe për ju! Dekorimet e reja minimaliste, do t’ju marrin vetëm disa minuta të kohës suaj të çmuar, mirëpo do t’ju bëjnë që të shkoni në hap me trendët botërorë dhe, ajo që është […]

The post Ja disa ide të mrekullueshme për thonjtë appeared first on Sekrete Bukurie.

Ka disa lloje të veshjeve të femrave të cilat nuk u pëlqejnë meshkujve, transmeton Klan Kosova. Por, shpesh ata nuk guxojnë t’i thonë femrave, ose konsiderojnë që po tregohen të patakt ndaj tyre. Shikoni më poshtë një listë të gjërave që veshin femrat të cilat nuk u pëlqejnë meshkujve: Pantollonat e çuditshme Fustanat e shkurtër […]

The post Rrobat e femrave që i irritojnë meshkujt appeared first on Sekrete Bukurie.

Custom Search