Botë  Evropë Serbia Prizren
calculated at: 23.7.2014 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Prizren
 E enjte, 24.7.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
18 °C
18 °C
0.38
mm
JugPerëndim, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
90 %
03:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
17 °C
17 °C
92 %
06:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
21 °C
21 °C
VeriLindje, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
84 %
1.8
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
23 °C
23 °C
0.35
mm
Lindje-VeriLindje, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
72 %
4.1
12:00
Me diell
Me diell
26 °C
26 °C
0.16
mm
Lindje, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
62 %
8.0
15:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
27 °C
28 °C
Lindje, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
58 %
1.9
18:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
24 °C
24 °C
0.31
mm
VeriLindje, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
82 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
21 °C
21 °C
0.26
mm
VeriLindje, Erë e qetë 1.4m/s
1.4
m/s
87 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
20 °C
20 °C
0.23
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 1.5m/s
1.5
m/s
92 %

Sekrete Bukurie RSS

Zakonisht çarjet lëkurës vijnë nga ndryshimet në peshë dhe kështu që lëkura e humbet elasticitetin e vet dhe çahet. Duhet të aplikoni shumë kremëra me aloe verta dhe qumësht blete. të cilat ushqejnë lëkurën dhe trajtojnë problemet të celulitit. Celuliti është një lloj indi dhjamor i cili mbahet në pozicion nga një rrjet fibrash që […]
Stina e nxehtë, na mundëson më shumë mundësi për të dalur nga vetja! Nëse doni të shkoni në një mbrëmje verore duhet me doemos të shikoni këtë tip make up-i që ju ndihmon të dukeni të mrekullueshme. Një make up që shkëlqen dhe do t’ju ndihmojë të dukeni mbretëresha e mbrëmjes. Për më tepër ndiqni […]
Meqë ka ardhur vera njerëzit kanë më shumë mundësinë për tu helmuar me ushqime të ndenjura. Sot do t’ju këshillojmë disa mundësi shumë të mira se si të detoksifikoheni. Aftësitë çudibërëse të frutave citrik ndihmojnë trupin që të shpërlajnë dhe nxjerr jashtë  materiet toksike e gjithashtu edhe të startojë traktin digjestive me proçese enzimatike. Ato gjithashtu […]
E kemi parë Kim Kardashian nëpër shumë pasarela, duke pozuar rrëzëllitëse si gjithmonë. Duket se çdo gjë e saj është e kururar deri në perfeksion! Duke nisur nga flokët, make up-i, veshja, këpucët e çdo gjë tjetër. Make up-i i saj preferohet nga të gjitha femrat. Sot kemi menduar t’ju japim një ide se si […]
Custom Search
City list in selected region