Botë  Evropë Serbia Prizren
calculated at: 13.7.2014 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Prizren
 E martë, 15.7.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
19 °C
19 °C
0.08
mm
JugPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
81 %
03:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
20 °C
20 °C
0.76
mm
88 %
06:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
20 °C
20 °C
1.76
mm
VeriLindje, Erë e qetë 1.3m/s
1.3
m/s
84 %
0.1
09:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
20 °C
20 °C
3.56
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
84 %
0.4
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
21 °C
19 °C
3.48
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 3.2m/s
3.2
m/s
82 %
1.9
15:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
21 °C
18 °C
3.7
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 4m/s
4
m/s
85 %
0.4
18:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
19 °C
19 °C
3.24
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 3m/s
3
m/s
92 %
21:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
18 °C
2.24
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 2.8m/s
2.8
m/s
94 %
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
18 °C
2.07
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 2.6m/s
2.6
m/s
96 %

Sekrete Bukurie RSS

Te gjithëve ne na pëlqejnë modelet e veçanta të thonjëve. Tani moda e fundit janë modelet e thonjëve Louboutin. Mbase mund të çuditeni, por sipër të zeza dhe nga pjesa e brëndshme të kuqe. Do mendoni se çfarë lidhje kanë thonjtë dhe këpucët? Këtë do t’ju a shpjegojmë ne. Moda më e fundit është të […]
Farat e linit ndikojnë pozitivisht në trupin e femrës, duke dhenë efekte të dëshiruara, në lidhje me kancerin e gjirit. Efektet që japin tek femrat që vuajnë nga kanceri i gjirit janë këto: -32% ulje të vdekshmërisë nga kanceri i gjirit. -ulin ekspresionin e HER2 (një proteinë e lidhur me kancerin malinj të gjirit) -ulin […]
Të bërit dashuri përveç se është një mënyrë e heqjes së tensionit ka dhe shumë arsyë të tjera pse ju duhet të bëni dashuri më shpësh. Është mënyra më e mirë për të djegul kalori. Në 30 minuta seks ju digjni 200 kalori. Këtë sasi kalorië në rrëthana të tjera ju mund ta digjni për […]
Keni dëshirë të dobësoheni? Sot do t’ju sugjerojmë disa këshilla se si të dobësoheni dhe se si të tregoheni të kujdesshëm të mos shtoni në peshë. Shiko me kujdes tabelën e vlerave ushqimore tek konfeksionet. 2 biskota e gjysëm kanë rreth 100 kalori. çokollatë 100 gramë ka rreth 500 kalori. Për të ngrënë një çokollate […]
Custom Search
City list in selected region