Botë  Evropë Shqipëri Shkoder
calculated at: 7.2.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Shkoder
 E premte, 12.2.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
7 °C
1 °C
Jug, Më se e lehtë 4.5m/s
4.5
m/s
87 %
03:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
8 °C
1 °C
Jug, Më se e lehtë 5.1m/s
5.1
m/s
89 %
06:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
9 °C
1 °C
0.45
mm
Jug-JugLindje, Më se e mesme 5.8m/s
5.8
m/s
91 %
09:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
10 °C
1 °C
4.1
mm
Jug-JugLindje, Më se e mesme 7.7m/s
7.7
m/s
93 %
12:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
11 °C
1 °C
9.03
mm
Jug, Më se e freskët 9.5m/s
9.5
m/s
95 %
15:00
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe  rrufe
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe rrufe
12 °C
3 °C
8.82
mm
Jug-JugPerëndim, Më se e fuqishme 10.2m/s
10.2
m/s
95 %
18:00
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe  rrufe
I ndryshueshem pjesërisht me rrebeshe dhe rrufe
12 °C
4 °C
6.91
mm
JugPerëndim, Më se e freskët 8.8m/s
8.8
m/s
93 %
21:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
12 °C
4 °C
4.37
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e mesme 7m/s
7
m/s
84 %
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
11 °C
5 °C
2.94
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 4.7m/s
4.7
m/s
84 %

Sekrete Bukurie RSS

Imagjinoni sikur të keni flokë të lyera si ylber, por shefi juaj, as të mos e kuptojë.Për këtë, mund të shfrytëzoni ylbertë e brendshëm, të cilat mund t’i fshihni poshtë flokëve, apo bishtalecit. Sepse, për fat të keq, jo të gjithë mund të shfaqin ngjyrat e shndritshme të ylberit, në vendin ku punojnë. Është shumë […]
Dieta indiane zgjat 7 ditë, gjatë së cilës mund të humbni deri më 7 kg. Gjatë dietës nuk duhet të konsumoni lëngje të tjera përveç ujit dhe çajit të zi pa sheqer. Gjatë 7 ditëve duhet të ushqeheni kështu: Mëngjesi: 1 gotë qumësht dhe 1 banane; Dreka: 3 lugë oriz i zier duke i shtuar […]
Thinjat shihen pothuajse gjithmonë si shenja të moshës. Por jo gjithmonë, flokët e bardhë flasin për plakje. Flokët thinjen kur folikulat e tyre prodhojnë më pak melaninë, pigmenti që i jep ngjyrën flokut. Zakonisht thinjat e para nisin të shfaqen pas të 30-ave, por disa femra/meshkuj mund të shohin flokët e parë të bardhë edhe […]
Larja e rregullt e dhëmbëve është një nga gjërat kryesore që duhet të bëni për të pasur një gojë të freskët por meqe na ndan një javë nga Shën Valentini duhet të keniparasysh disa këshilla të cilat mud të ju shërbejnë për datën 14. Lani gjuhën Në fakt nëse ngacmoni gjuhën me furçë dhe pastë […]
Custom Search