Botë  Evropë Shqipëri Shkoder
calculated at: 24.10.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Shkoder
 E hënë, 24.10.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
19 °C
19 °C
81 %
03:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
18 °C
18 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 1.9m/s
1.9
m/s
89 %
06:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
19 °C
19 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
87 %
0.2
09:00
Me diell
Me diell
22 °C
22 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
71 %
2.9
12:00
Me diell
Me diell
24 °C
24 °C
JugLindje, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
62 %
2.9
15:00
Me diell
Me diell
24 °C
24 °C
Jug-JugPerëndim, Erë e qetë 0.8m/s
0.8
m/s
68 %
0.1
18:00
Me diell
Me diell
20 °C
20 °C
84 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
19 °C
19 °C
VeriLindje, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
88 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
17 °C
17 °C
VeriLindje, Erë e qetë 1.1m/s
1.1
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Pasi keni shijuar frutin e portokallit, shumica prej nesh e flakim tutje lëkurën e tij. Por, duke bërë këtë ne humbasim shumë përfitime, sepse lëkura e tij është e veçantë për bukurinë dhe përdorime të tjera. Të pasur me vitamina A dhe C, kalcium, magnez, fosfor dhe plot lëndë të tjera ushqyese, ai e përmirëson […]

The post Jepini shkëlqim fytyrës tuaj me lëkurë portokalli appeared first on Sekrete Bukurie.

Sfungjeri i trupit është një produkt i cili mund të gjendet në çdo tualet e nëse disa e përdorin në çdo larje disa të tjerë e kanë harruar diku të varur për vite të tëra. A e keni menduar ndonjëherë se sa të pastër janë sfungjerët dhe a duhet t’i përdorim? Një studim i publikuar […]

The post Kujdes nga sfungjerët e trupit, janë të rrezikshëm appeared first on Sekrete Bukurie.

Një nga problemet e shpeshta që hasen në moshat e rritura është edhe patologjia e prostatës. Një nga problemet e shpeshta që hasen në moshat e rritura është edhe patologjia e prostatës. Prostata është një gjendër e vogël sa një arrë që vendoset mu përballë pjesës së fundit të zorrës së trashë, poshtë fshikës së […]

The post Prostata dhe meshkujt pas të 40-ave appeared first on Sekrete Bukurie.

Ftohje dhe kollë – nëse nuk ju kushtoni vëmendjen e duhur, mund të shndërrohen në sëmundje të rrezikshme, transmeton gazeta Kosova Sot. Receta kundër gripit dhe ftohjes: 1 qepë 2 gota ujë Lëngun e 1 limoni 2 lugë mjaltë Udhëzimet: Le të vlojë uji. Qepën e preni në copë dhe i vloni për 15 minuta. […]

The post Receta kundër ftohjes dhe gripit appeared first on Sekrete Bukurie.

Custom Search