Botë  Evropë Shqipëri Shkoder
calculated at: 3.5.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Shkoder
 E martë, 3.5.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
13 °C
7 °C
Jug, Më se e mesme 5.6m/s
5.6
m/s
84 %
03:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
13 °C
13 °C
3.98
mm
Jug-JugLindje, Erë e qetë 1.4m/s
1.4
m/s
91 %
06:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
13 °C
13 °C
3.26
mm
Lindje-JugLindje, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
87 %
0.6
09:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
14 °C
14 °C
1.43
mm
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
86 %
0.4
12:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
14 °C
14 °C
1.44
mm
Perëndim, Më se e lehtë 2.6m/s
2.6
m/s
88 %
0.2
15:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
15 °C
15 °C
1.88
mm
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
88 %
0.1
18:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
14 °C
14 °C
0.87
mm
Veri, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
90 %
21:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
14 °C
14 °C
0.07
mm
Veri-VeriLindje, Erë e qetë 1.4m/s
1.4
m/s
90 %
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
13 °C
13 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 1.6m/s
1.6
m/s
89 %

Sekrete Bukurie RSS

Një fytyrë e butë dhe pa akne. Kjo mund të jetë dëshira më e madhe e një femre. Ne shpenzojmë mijëra dollarë në produkte kozmetike, kremra, maska dhe të tjera vetëm për të plotësuar këtë dëshirë. Lëkura ndikohet nga shumë gjëra, përfshirë faktorët ambiental, dietat e pashëndetshme dhe mosha. Me kohën lëkura jonë humbet elasticitetin […]
Ekziston diçka e pabesueshme te jelekët. Thënë thjesht, silueta të cilën e jep jeleku, krijon ndjenjë sensuale të pakrahasueshme. Favoriti ynë absolut për pranverë dhe verë është ai jelek me të cilin arrijmë balancën e përsosur midis strukturës moderne dhe të ndjenjës së lehtë valëvitëse. Për arritjen e këtij stili, kërkoni ato linja të pastra […]
Provoni këtë recetë të thjeshtë dhe natyrale për eliminimin e akneve, rrudhave dhe pikave të zeza. 1. Vezë 2. Lugë gjalpë bajame (ose ulliri) ½ Lugë gjelle mjaltë 2. Lugë vazelinë (mjekësore) Përgatitja: Shkrini vazelinën mbi avull. Pas disa minutash, kur ajo është shkrirë plotësisht, hiqni atë nga zjarri dhe shtoni përbërësit e mbetur. Perzieni […]
Shumica e njerëzve në varësi të moshës vuajnë nga dhimbjet e shpinës, në periudhat e ndryshme kohore. Mosha mesatare të cilat shfaqet dhimbja e shpinës është mosha mes 35 deri ne 55 vjecare. Ne bazë të një studimi të ekspertëve, dhimbja e shpinës shoqërohet me dhimbje kockash, muskujsh dhe ligamentesh , të cilat si pasojë […]
Custom Search