Botë  Evropë Macedonia Tetovo
calculated at: 24.8.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tetovo
 E mërkurë, 24.8.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
18 °C
18 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 2.6m/s
2.6
m/s
89 %
03:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
17 °C
13 °C
0.11
mm
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 4.2m/s
4.2
m/s
96 %
06:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
19 °C
16 °C
0.12
mm
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 3.8m/s
3.8
m/s
92 %
0.4
09:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
23 °C
21 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 4.5m/s
4.5
m/s
75 %
4.9
12:00
Me diell
Me diell
28 °C
28 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 4.7m/s
4.7
m/s
59 %
6.9
15:00
Me diell
Me diell
27 °C
25 °C
Veri-VeriLindje, Më se e mesme 5.5m/s
5.5
m/s
61 %
1.6
18:00
Me diell
Me diell
22 °C
19 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 4.9m/s
4.9
m/s
79 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
20 °C
17 °C
Veri-VeriLindje, Më se e mesme 5.5m/s
5.5
m/s
92 %
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
19 °C
15 °C
Veri-VeriLindje, Më se e lehtë 5.2m/s
5.2
m/s
96 %

Sekrete Bukurie RSS

Gjatë verës, lëkura ka nevojë për revitalizim, meqë ajo thahet nga dielli, kurse kremrat për rrezitje e bëjnë atë më të ndjeshme ndaj paraqitjes së akneve Gjatë muajve verorë, lëkura ka nevojë për revitalizim. Në vend që këtë problem ta zgjidhni me preparate të shtrenjta, pse nuk e bëni një maskë nga pemët sezonale? Në […]
Ah, këto qime… do të ishte mirë sikur mos të ishin fare dhe të mos mendohet fare si t’i hiqni njëherë e përgjithmonë. Qime në këmbë, në duar, në zonën intime … Ekzistojnë metoda të ndryshme përmes të cilave mund t’i hiqni qafe. Dyllë, rruarje, heqje me laser, njëjtë, por kryesorja që në fund të […]
Maska kundër rrudhave -1 lugë magmë të gjelbër në pluhur -1 lugë alga spirulinë në pluhur -1 lugë mbeturina të mjaltit që është përdorur si ushqim për larvat -2 lugë xhel aloe vera. Përzieni të gjithë përbërësit, derisa nuk fitoni një masë të trashë dhe e vendosni në fytyrë, qafë dhe në dekolte. Pas njëzet […]
Në revytë e modës të disenjatorëve si Alexandra Wang dhe Jason Wu kanë shfaqur modelet pa bazë, ndërsa grimi kryesor ishte i freskët dhe ten i shëndetshëm. Nëse dëshironi dhe ju t’i përshtateni brendit më të ri dhe ta lehtësoni rutinën e grimit, duhet të keni lëkurë të pastër dhe me shkëlqim. Nëse ju duket […]
Custom Search