Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 26.4.2015 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E diel, 26.4.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
16 °C
16 °C
Lindje-VeriLindje, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
49 %
03:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
9 °C
9 °C
78 %
06:00
Me diell
Me diell
14 °C
14 °C
Lindje-VeriLindje, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
69 %
1.7
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
20 °C
20 °C
Veri-VeriPerëndim, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
45 %
6.6
12:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
21 °C
21 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 1.7m/s
1.7
m/s
42 %
5.4
15:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
21 °C
21 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 1.7m/s
1.7
m/s
42 %
2.0
18:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
16 °C
16 °C
VeriPerëndim, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
72 %
21:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
14 °C
14 °C
81 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
11 °C
11 °C
Jug, Erë e qetë 1m/s
1
m/s
84 %

Sekrete Bukurie RSS

Maskat janë një ndihmë e vlefshme për lëkurën: përqendrimi i lartë i vepruesve aktivë dhe koha e zgjatur e pushimit lejojnë që të hidratohet në thellësi epiderma, të riaktivizohet, minimizohen rrudhat, skuqjet, çlodhin dhe i japin dritë lëkurës. Po si funksionojnë, në cilën mënyrë duhen përdorur dhe sa kohë? Ja përgjigjet dhe si t’i zgjidhni […]
Kjo pije do të përmirësojë mëlçinë duke shpejtuar metabolizmin tuaj dhe ndihmuar të humbni në peshë: Përbërësit: 2 portokalle të qëruara 1 limon me gjithë lëkurë ¼ selino ½ filxhan me gjethe radhiqesh ½ filxhan me majdanoz të freskët Përgatitja: Lajini mirë të gjithë përbërësit me sodë buke ose uthull molle. Vendosini në blender ose […]
Masazhi nuk është i mirë vetëm për relaksimin e muskujve të trupit. Masazhi në fytyrë mund të ketë efektin e njëjtë si të botoksit. Këto janë disa dobi nga masazhi në fytyrë: Një masazh i lehtë fytyre shpesh redukton rrudhat, rrathët e fryrë poshtë syve (qeskat) madje edhe rrathët e zinj. Masazhi i muskujve të […]
Qepa është bimë e pasur me komponentët që përmbajnë squfur, të cilat janë përgjegjëse për erën e saj dhe janë shumë të mira për ruajtjen e shëndetit. Qepa e kuqe është një perime e cila ka një sërë përfitimesh për organizmin tonë. Disa ndër to janë; E mirë për sistemin kardiovaskular Komponentët e squfurit pengojnë […]
Custom Search