Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 4.9.2015 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E premte, 4.9.2015
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
26 °C
26 °C
Perëndim-JugPerëndim, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
59 %
03:00
I kthjellët
I kthjellët
20 °C
20 °C
Lindje-VeriLindje, Erë e qetë 0.7m/s
0.7
m/s
89 %
06:00
Me diell
Me diell
24 °C
24 °C
Lindje-JugLindje, Erë e qetë 1m/s
1
m/s
75 %
1.1
09:00
Me diell dhe shumë nxehtë
Me diell dhe shumë nxehtë
31 °C
31 °C
JugPerëndim, Erë e qetë 0.6m/s
0.6
m/s
37 %
6.0
12:00
Me diell dhe shumë nxehtë
Me diell dhe shumë nxehtë
34 °C
34 °C
Perëndim-VeriPerëndim, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
29 %
6.3
15:00
Me diell dhe shumë nxehtë
Me diell dhe shumë nxehtë
33 °C
33 °C
VeriPerëndim, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
30 %
1.3
18:00
Me diell
Me diell
27 °C
27 °C
VeriPerëndim, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
54 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
23 °C
23 °C
Lindje, Erë e qetë 0.5m/s
0.5
m/s
67 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
21 °C
21 °C
Jug-JugLindje, Erë e qetë 1.2m/s
1.2
m/s
71 %

Sekrete Bukurie RSS

Nëse dëshironi të përmirësoni inteligjencën tuaj duke bërë ato gjëra që ju pëlqejnë më tepër, ja cilat janë pasionet që mund t’ju sjellin më shumë dobi e të mira. Gjatë një periudhe kohe, besohej se njerëzit ishin të lindur me një nivel të caktuar inteligjence dhe më e mira që mund të bënin ishte të […]
Zbuluesit e kanë krijuar një krehër të “përhershëm” i cili mund të pastrohet brenda disa sekondash. Me dizajnin si “labirint” që lëviz, ky krehër ndihmon të hiqen lehtë dhe shpejtë qimet e mbetura në të, transmeton Telegrafi. Sipas hulumtuesve, kjo bën që shfrytëzuesi të mos blejë më krehër tjetër, sepse pas krehjes vetëm heqë qimet. […]
Studimi më i fundit ka surpriza. Nëse sytë tuaj janë dritarja e shpirtit, vetullat janë në fakt tipari më i rëndësishëm në fytyrën tuaj. Ky është rezultati i studimit më të fundi,t i cili mund t’ju surprizojë vërtetë dhe të bëjë ta doni më shumë piskatoren tuaj. Vetullat konsiderohen jo vetëm shumë të rëndësishme për […]
Nuk ka asnjë mënyrë të mundshme që do e mbante një buzëqeshje në fytyrën tuaj përderisa rruani këmbët. është periudha e verës dhe e keni patjetër! Zbuteni lëkurën tuaj me vaj ulliri natën para rruajtjes, posaqërisht nënsqetullat, gjë që sjell iritim më të vogël dhe më pak dëmtime. Qërojeni lëkurën që t`a pastroni nga yndyra […]
Custom Search