Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 28.7.2014 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E mërkurë, 30.7.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I kthjellët
I kthjellët
21 °C
21 °C
JugLindje, Erë e qetë 1.3m/s
1.3
m/s
83 %
03:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
20 °C
20 °C
JugLindje, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
83 %
06:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
25 °C
25 °C
JugLindje, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
72 %
0.6
09:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
28 °C
29 °C
0.04
mm
JugLindje, Më se e lehtë 1.8m/s
1.8
m/s
63 %
2.5
12:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
27 °C
27 °C
0.19
mm
Lindje-JugLindje, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
71 %
1.3
15:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
29 °C
30 °C
0.08
mm
Jug, Më se e lehtë 1.7m/s
1.7
m/s
55 %
1.3
18:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
25 °C
25 °C
0.08
mm
Jug, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
80 %
21:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
23 °C
23 °C
0.4
mm
Jug-JugPerëndim, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
91 %
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
22 °C
22 °C
2.65
mm
Jug, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Kremi duhet të përdoret gjatë gjithë vitit dhe të mos lihet për sezonin e plazhit, sepse,  veçanërisht në periudhën janar-mars, nisin rrezatimet e dëmshme. Qëndroni në hije gjatë orëve më të dëmshme 11:00-15:00, kur aktiviteti i rrezeve të diellit është më i fortë. Kujdesuni që kremi juaj të jetë i papërshkrueshëm nga uji. Një krem […]
Modelet e flokëve që janë më në modë për këtë sezon, janë flokët me onde të mëdha dhe me shumë volum. Moda rikthehet tani femrat preferojnë modelet e gufuara dhe flokët e këndshëm dhe të fryrë në majë të kokës. Ngjyrat për këtë sezon variojnë nga ngjyra e mjaltit tek çokollatë e ëmbël. Më poshtë […]
Pantallonat e shkurtër me lule janë një trend në rritje këtë verë.  Mirë që janë material shumë i këndshëm por janë edhe mjaft të bukura dhe me shumë opsione për tu kombinuar. Përpos ngjyrave të bukura ata janë edhe të përshtatshëm për ditët e ngrohta të verës. Shikoni galerinë me pantallona të shkurtër me lule […]
Eliksiri i bukurisë është një produkt shumë natyral dhe efikas për shëndetin dhe për lëkurën tuaj. Mjalti!  Mjalti si antioksidant dhe mjet kundër akneve. - Mjalti është i pasur me antioksidante dhe në mënyrë të suksesshme ripërtërin dëmtimet në lëkurë të krijuara nga rrezet e diellit. Përveç kësaj ka efekt antibakterial, absorbon papastërtitë nga poret […]
Custom Search
City list in selected region