Botë  Evropë Shqipëri Tiranë
calculated at: 2.5.2016 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Tiranë
 E hënë, 2.5.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
15 °C
15 °C
Jug, Më se e lehtë 2.9m/s
2.9
m/s
72 %
03:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
14 °C
14 °C
0.33
mm
JugLindje, Erë e qetë 0.9m/s
0.9
m/s
94 %
06:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
14 °C
14 °C
0.44
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 2.3m/s
2.3
m/s
95 %
0.2
09:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
16 °C
16 °C
2.31
mm
Lindje, Më se e lehtë 1.6m/s
1.6
m/s
86 %
1.0
12:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
16 °C
16 °C
3.6
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
88 %
0.1
15:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
15 °C
15 °C
3.81
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 2.9m/s
2.9
m/s
94 %
18:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
14 °C
10 °C
7.47
mm
JugLindje, Më se e lehtë 4.6m/s
4.6
m/s
96 %
21:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
13 °C
5 °C
5.12
mm
Jug-JugLindje, Më se e mesme 7.4m/s
7.4
m/s
95 %
00:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
12 °C
5 °C
7.54
mm
Jug, Më se e mesme 5.7m/s
5.7
m/s
96 %

Sekrete Bukurie RSS

Fokët voluminoze, të cilët ndikojnë në një dukje elegante janë synim i çdo femre. Pavarësisht kujdesit që u bëjmë flokëve pothuajse çdo ditë, nuk e arrijmë një gjë të tillë dhe shpeshherë pyesim vetën se si disa femra arrijnë që flokët t’u duken shkëlqyeshëm. Flokët janë njëri nga atributet më të rëndësishme të femrës, dhe […]
Fryrjet, gazrat dhe çrregullimet në tretje janë shkaktarët e fryrjes së stomakut, që na bëjnë më të trashë sesa që në fakt jemi. Në natyrë fshihet një vitaminë që zgjedh këto probleme. Bëhet fjalë për vitaminën B, më saktë për vitaminat e grupit B, që trupi ynë i adhuron, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Vitamina […]
Aknet janë një sëmundje e lëkurës që variojnë për nga përmasat dhe karakteristikat e tyre. Ato mund të shfaqen në moshën e pubertetit, por nuk janë të pakta rastet kur ato shfaqen edhe në moshë adulte. Për pasojë shfaqja e tyre është vërtet shqetësuese për çdo femër. Por artisja e make – upit, Heidi Hamoud, […]
Harroni në ilaçet e shtrenjta dhe kremrat që nuk kanë efekt në largimin e akneve, pasi që ilaçet gjendet në banjën tuaj. Pos që shërben për higjienën e rregullt të gojës dhe dhëmbëve, pasta për dhëmbë po ashtu është treguar shumë e suksesshme në largimin e akneve dhe të njollave, transmeton gazeta Kosova Sot Online. […]
Custom Search