Botë  Evropë Montenegro Ulcinj
calculated at: 20.10.2016 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Ulcinj
 E premte, 21.10.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
15 °C
5.9
mm
JugLindje, Më se e lehtë 3.9m/s
3.9
m/s
87 %
03:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
18 °C
15 °C
3.63
mm
Lindje-JugLindje, Më se e lehtë 3.9m/s
3.9
m/s
89 %
06:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
18 °C
15 °C
4.01
mm
JugLindje, Më se e lehtë 4.3m/s
4.3
m/s
89 %
09:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
19 °C
15 °C
1.13
mm
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 4.8m/s
4.8
m/s
89 %
1.7
12:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
20 °C
17 °C
0.38
mm
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 4.7m/s
4.7
m/s
84 %
1.8
15:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
19 °C
17 °C
0.68
mm
Jug-JugLindje, Më se e lehtë 3.9m/s
3.9
m/s
86 %
0.1
18:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
18 °C
16 °C
0.73
mm
JugLindje, Më se e lehtë 3.6m/s
3.6
m/s
90 %
21:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
16 °C
3.6
mm
JugLindje, Më se e lehtë 3.3m/s
3.3
m/s
90 %
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
18 °C
8.44
mm
JugLindje, Më se e lehtë 2.2m/s
2.2
m/s
90 %

Sekrete Bukurie RSS

Mjafton të shikoheni në pasqyrë dhe ta dini si e keni shëndetin, pohojnë ekspertët. Duke iu falënderuar ekspertëve mjekësorë ju sjellim disa shembuj për disa sëmundje të cilat mund të zbulohen me një kontroll të thjeshtë në pasqyrë, transmeton koha.net. Sytë Kapakët e varur mund të tregojnë për sulm në tru, dhe në raste të […]

The post Sëmundja reflektohet në fytyrë appeared first on Sekrete Bukurie.

Shpesh herë kemi dëgjuar për gjëra të ndryshme që këshillohen të vendosen në fytyrë për arsye të ndryshme. Por, shumë prej tyre kanë efekte anësore e madje janë të dëmshme për lëkurën. Më poshtë ju sjellim disa prej tyre që nuk duhet t’i vendosni në fytyrë, transmeton Klan Kosova. Sprej për flokë: Ju mund të […]

The post Kujdes,këto gjëra dëmtojnë fytyrën tuaj appeared first on Sekrete Bukurie.

Sipas një studimi nga “Consumer Reports”, 85% e konsumatorëve mbarë botën janë të shqetësuar në lidhje me pesticidet në ushqimin e tyre. Nëse ju jeni në mesin e tyre dhe përpiqeni t’u shmangeni produkteve të modifikuara gjenetikisht Living ndan me ju raportin e “WhatsInMyFood.com” çfarë ka në ushqimin tim, për të kuptuar më shumë rreth […]

The post Kujdes mos i hani këto 4 fruta, ato mbushen më shumë se ç’duhet me pesticide appeared first on Sekrete Bukurie.

Aknet janë problemi i shumë femrave, ndërsa shpesh për to nuk gjendet zgjidhja, shkruan revista “Kosovarja”. Për trajtimin e tyre ka shumë preparate natyrale por që nuk i dijmë, ndërsa video më poshtë na spjegon mënyrën e trajtimit brenda natës. Mënyra më e mirë është ajo me xhel aloe vera dhe gjethe mente, e që […]

The post E pabesueshme, zhdukni aknet brenda natës, funksionon 100% appeared first on Sekrete Bukurie.

Custom Search