Botë  Evropë Serbia Ferizaj
calculated at: 29.8.2014 00:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Ferizaj
 E martë, 2.9.2014
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
I vrenjtur me<br/>rrebeshe me  ndërprerje
I vrenjtur me
rrebeshe me ndërprerje
18 °C
18 °C
2.12
mm
Lindje, Më se e lehtë 2.1m/s
2.1
m/s
85 %
03:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
16 °C
16 °C
0.17
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 2.8m/s
2.8
m/s
87 %
06:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
18 °C
15 °C
0.16
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4.3m/s
4.3
m/s
80 %
0.8
09:00
I vrenjtur me shira të lehta
I vrenjtur me shira të lehta
19 °C
15 °C
1.79
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 5m/s
5
m/s
79 %
0.3
12:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
18 °C
14 °C
2.52
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e mesme 5.5m/s
5.5
m/s
86 %
0.1
15:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
17 °C
13 °C
3.83
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4.8m/s
4.8
m/s
92 %
18:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
17 °C
13 °C
4.01
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 4.1m/s
4.1
m/s
94 %
21:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
16 °C
14 °C
4.6
mm
VeriLindje, Më se e lehtë 3.5m/s
3.5
m/s
96 %
00:00
I vrenjtur me  shumë shi
I vrenjtur me shumë shi
16 °C
13 °C
9.71
mm
Lindje-VeriLindje, Më se e lehtë 3.7m/s
3.7
m/s
96 %

Sekrete Bukurie RSS

Ju ndodh shpesh herë të preferoni një këngëtare apo një aktore? Sot do të zgjedhim një këngëtare mjaft të veçantë me një stil mjaft unik. Do të krijojmë një luk ndryshe nga herët e tjera. Nëse dëshironi të keni pamjen e Lana Del Rey sot do t’ju mësojmë se si të aplikoni make up si […]
Tashmë vera po ikën dhe ditët e zëna të shkollës po rikthehen. Sot do t’iu japim disa ide se si të dukeni të mrekullueshme me make up të lehtë dhe aspak të ngarkuar. Sigurohuni mirë që të mos dukeni shumë të rënduara dhe të dukeni sa më shumë origjinale. Për t’iu zgjatur sa më tepër […]
Pikat e zeza në fytyrë, të përqëndruara kryesisht rreth hundës dhe mjekrës janë një shqetësim jo vetëm për meshkujt, por edhe femrat.  Ne do ju sjellim mundësitë, në kushtet e shtëpisë për të përgatitur maska të ndryshme të cilat largojnë pikat e zeza duke i aplikuar për disa jave. Pritini domatet në feta të trasha, […]
Po afron vjeshta dhe ngjyrat verore pak e nga pak do të ikin nga veshjet tona të preferuara. Gjatë sezonit të ri do t’iu pëlqejë patjetër të vishni rroba pa më shumë elegante dhe të rehatshme gjithashtu? Do t’iu japim sot disa ide se si të kombinoni klasiken me sportiven. Si të ndjeheni rehat dhe […]
Custom Search
City list in selected region