Botë  Evropë Shqipëri Vlore
calculated at: 29.4.2016 12:00
°C | °F
ETA2

Parashikimi i motit Vlore
 E enjte, 5.5.2016
  

UTC (GMT) Meteogram (00:00 - 24:00)
Ora lokale
Mot
Temp.
Ndihet si
Prec.
Era
Lagështia
UV index
00:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
14 °C
14 °C
1.01
mm
VeriLindje, Erë e qetë 1.3m/s
1.3
m/s
86 %
03:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
13 °C
10 °C
0.06
mm
Veri, Më se e lehtë 3.9m/s
3.9
m/s
89 %
06:00
I mbuluar me re
I mbuluar me re
15 °C
10 °C
0.39
mm
Veri, Më se e lehtë 4.3m/s
4.3
m/s
80 %
0.5
09:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
17 °C
13 °C
0.11
mm
Veri, Më se e lehtë 5.3m/s
5.3
m/s
65 %
5.3
12:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
18 °C
12 °C
0.21
mm
Veri-VeriPerëndim, Më se e mesme 7m/s
7
m/s
61 %
4.8
15:00
Kryesisht me re
Kryesisht me re
17 °C
11 °C
0.21
mm
Veri-VeriPerëndim, Më se e mesme 7.6m/s
7.6
m/s
66 %
1.4
18:00
Pjesërisht i vrenjtur
Pjesërisht i vrenjtur
15 °C
9 °C
0.2
mm
Veri-VeriPerëndim, Më se e mesme 6.2m/s
6.2
m/s
87 %
21:00
I kthjellët
I kthjellët
14 °C
10 °C
0.07
mm
Veri, Më se e lehtë 4.4m/s
4.4
m/s
92 %
00:00
I kthjellët
I kthjellët
13 °C
9 °C
VeriLindje, Më se e lehtë 4m/s
4
m/s
93 %

Sekrete Bukurie RSS

Fryrjet, gazrat dhe çrregullimet në tretje janë shkaktarët e fryrjes së stomakut, që na bëjnë më të trashë sesa që në fakt jemi. Në natyrë fshihet një vitaminë që zgjedh këto probleme. Bëhet fjalë për vitaminën B, më saktë për vitaminat e grupit B, që trupi ynë i adhuron, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Vitamina […]
Aknet janë një sëmundje e lëkurës që variojnë për nga përmasat dhe karakteristikat e tyre. Ato mund të shfaqen në moshën e pubertetit, por nuk janë të pakta rastet kur ato shfaqen edhe në moshë adulte. Për pasojë shfaqja e tyre është vërtet shqetësuese për çdo femër. Por artisja e make – upit, Heidi Hamoud, […]
Harroni në ilaçet e shtrenjta dhe kremrat që nuk kanë efekt në largimin e akneve, pasi që ilaçet gjendet në banjën tuaj. Pos që shërben për higjienën e rregullt të gojës dhe dhëmbëve, pasta për dhëmbë po ashtu është treguar shumë e suksesshme në largimin e akneve dhe të njollave, transmeton gazeta Kosova Sot Online. […]
Për piper-ujin thuhet që është njëra ndër pijet më të mira të cilën mund ta pini nëse dëshironi të humbin kilogramët e tepërt dhe të liroheni nga sëmundjet e ndryshme. Piper-uji ka shije të pasur, ndërkaq në Indinë e lashtë ka pasur rëndësi të madhe, sepse ndihmon në ngritjen e imunitetit, transmeton Telegrafi. Gjithashtu pihet […]
Custom Search